O firmie

Certyfikaty

O firmie

Zajmujemy się wynajmem autokarów oraz organizacją wycieczek po Polsce i Europie. Jesteśmy jedną z  najdłużej działających firm przewozowych w Polsce. Nasza firma rodzinna powstała w 1997 roku, a jej korzenie sięgają roku 1968, począwszy od przewozu osób taksówką, transportu ciężarowego aż do transportu osobowego, a ostatnio także transportu publicznego zbiorowego. Ponieważ istniejemy już bardzo długo na rynku, a nasza działalność niejednokrotnie została uznana i pozytywnie przyjęta, możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w dziedzinie transportu i turystyki.

Świadczymy kompleksowe usługi przewozu osób. W swojej ofercie posiadamy pojazdy specjalistyczne do przewozu osób niepełnosprawnych wyposażone w windę, busy i autokary turystyczne: marki MERCEDES, NEOPLAN, SETRA, RENAULT o liczbie miejsc od 8 do 70, wyposażone w klimatyzację, DVD, barek, WC, wygodne fotele.

Specjalizujemy się też w organizacji wyjazdów dla grup, ale również indywidualny klient znajdzie coś dla siebie. Organizujemy wyjazdy integracyjne, szkoleniowe, pielgrzymki oraz wycieczki szkolne. Wyjazdy grupowe to niewątpliwie cel naszej działalności i w tym czujemy się najmocniejsi. W naszej bogatej ofercie posiadamy także sprzedaż biletów autokarowych, polis ubezpieczeniowych dla grup, a także istniej możliwość wykupienia polisy ON-LINE poprzez naszą stronę internetową.

Posiadamy biura  w Pleszewie i Poznaniu. Z nami mogą Państwo dotrzeć do najbardziej wymarzonych miejsc w Europie, jak i dostrzec urok turystycznych perełek Polski. W dopełnieniu wszelkich formalności pomogą nasi mili i uśmiechnięci pracownicy biura, a doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy dowiozą bezpiecznie do wybranego miejsca podróży.

Posiadamy Certyfikat Jakości Europejskiego Systemu Nagród za wysoki standard, niezawodność i bezpieczeństwo usług  z zakresu przewozów autokarowych oraz zezwolenie nr 009 wydane przez Wojewodę Wielkopolskiego na organizację imprez krajowych i zagranicznych. Jesteśmy Członkiem Konsorcjum Wielkopolskich Biur Podróży oraz Wielkopolskiego Stowarzyszenia Prywatnych Przewoźników Autokarowych. Nasi podróżni ubezpieczeni są przez Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A., a wymogi gwarancyjne zabezpiecza AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Firma posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury na prowadzenie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego osób oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych.

Od lat uczestniczymy w imprezach targowych: „TOUR-SALON” oraz współpracujemy z biurami turystycznymi w całym kraju. W swojej wieloletniej działalności braliśmy udział przy zapewnieniu transportu w wielu ważnych imprezach m.in. w międzynarodowych rozgrywkach w piłce ręcznej oraz w mistrzostwach Europy w Rugby. W naszej działalności szczególny nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę, bezpieczny transport w atrakcyjnej cenie, doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców i komfortowe autokary.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej bogatej oferty autokarów i wycieczek.    

Przedsiębiorstwo otrzymało Subwencję Finansową z programu Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm udzieloną przez PFR S.A.